Selena Gomez ameliyat izini gösterdi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Selena Gomez ameliyat izini gösterdi
Abone ol
Kendisini olduğu gibi sevdiğini belirten 28 yaşındaki şarkıcı, operasyon sonrası bacağında kalan izi paylaşarak altına şu notu düştü:

2017 yılında böbrek nakli için ameliyat olan şarkıcı Selena Gomez, sosyal medya hesabından operasyon sonrası bacağında kalan izi gösterdi. Gomez, paylaşımına, "Böbrek nakli olduğumda yara izini göstermenin çok zor olduğunu düşündüm önce. Bunun, fotoğraflarda görünmesini istemedim. Şimdi ise her zamankinden daha fazla kendime güveniyorum ve olduğum kişi olmaktan gururluyum" notunu düştü

 

Amerikalı şarkıcı Selena Gomez, Lupus hastalığı nedeniyle 2017'de böbrek nakli olmuştu. 

Gomez, ölümün eşiğinden döndüğü olayın izlerini sosyal medya hesabından yayınladı.

AMELİYAT İZİNİ GÖSTERDİ

Kendisini olduğu gibi sevdiğini belirten 28 yaşındaki şarkıcı, operasyon sonrası bacağında kalan izi paylaşarak altına şu notu düştü:

Böbrek nakli olduğumda yara izini göstermenin çok zor olduğunu düşündüm önce. Bunun, fotoğraflarda görünmesini istemedim. Bu yüzden de kapatacak bir şeyler giydim. Şimdi ise her zamankinden daha fazla kendime güvenliyim, olduğum kişi olmaktan gururluyum.

"BANA EŞSİZ BİR HEDİYE VERDİN"

Ameliyat olacağını hayranlarından gizleyen Gomez, operasyon sonrası hastanede arkadaşı ile çekilen pozunu yayınlayarak "Güzel arkadaşım Francia Raisa, bana eşsiz benzersiz bir hediye verdi. Seni çok seviyorum kardeşim" notunu düşerek Raisa ve tüm hastane personeline teşekkür etmişti.

"ŞİMDİ SIRA BENDE"

Öte yandan Amerikalı şarkıcı, "Şimdi sıra bende" diyerek pandemi döneminde Los Angeles'taki bir hastaneye yüklü miktarda bağış yaptığını duyurmuştu.

LUPUS HASTALIĞI NEDİR?

Lupus (SLE),öncelikle 15-45 yaş arasındaki kadınlarında görülen, ana özellikleri burun sırtından yanaklarına doğru uzayan, güneşe maruz kalmakla artan, kızarıklık; eklemlerde ağrı şişme; ateş, kilo kaybı; böbrek tutulumu; akciğer beyin kalp; kemik iliği gibi birçok organı etkileyebilen önemli bir hastalıktır. 


 • 1
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 2
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ryan Babel önce çıldırttı sonra attıÖnceki Haber

Ryan Babel önce çıldırttı sonra attı

Melih Kibar "Mesaj" albümü ile anılıyorSonraki Haber

Melih Kibar "Mesaj" albümü ile anılıyor

Yorum Yazın