İstanbul
BIST4887.34
DOLAR18.8379
EURO20.3147
ALTIN1135.9
BTC/USD22885.4
Abbas Güçlü

Abbas Güçlü

Mail: [email protected]

test

Türkiye Dergiler Birliği'nin bu sene ilk düzenlenen yılın en iyi dergileri ödüllerinden birini de 'Dijital Dergi' kategorisinde Dilhâne aldı.

İşte Türkiye Dergiler Birliği tarafından yapılan açıklama;

Türkiye Dergiler Birliği, Dergi izleme Komisyonunca 2020 yılı başından itibaren izlenen ve analiz edilen dergiler arasında aşağıdaki kategorilerdeki dergiler I. Dergi Ödülleri kapsamında ödül almaya hak kazanmıştır.

36 Kategoride verilen ödüller, 2020 yılı başında Türkiye Dergiler Birliğince oluşturulan “Dergi İzleme Komisyonu” tarafından takip edilmiş ve izlenmiş dergilerin arasından seçici kurulca oluşturulmuştur.

Türkiye Dergiler Birliği Başkanı Fatih Bayhan, “Bu yıl ilk kez başlanan “Dergi Ödülleri” çalışmasıyla zaten zor koşullarda sürdürülen dergi çalışmalarına emek verenleri en azından manevi olarak motive etmek ve verilen emeği takdir etmektir, dedi. Dergi ödüllerinin bu yıldan itibaren her yıl yeni gelen yılın ilk ayının ilk haftası açıklanacağını da belirten Bayhan, “Dergi Ödüllerine layık görülen dergilere ödülleri salgın nedeniyle toplu programlarla ilgili yasağın kalkmasından sonra gerçekleştirilecek törende takdim edilecek. İnşallah dünya bu salgın günlerini maske-mesafe-hijyen kurallarına riayet ederek hızlıca atlatırız. Dergilerimizle bir araya geleceğimiz güzel günleri özlemle bekliyoruz, dedi.

2020 yılı Türdeb Dergi Ödül kategorileri ve önerilen dergiler :

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar